Szanowni Rodzice,

W obecnej sytuacji pomyśleliśmy, że może jest jeszcze potrzeba konsultacji w sprawie obsługi platformy edukacyjnej TEAMS i tabletu. Proponujemy konsultacje telefoniczne albo na terenie szkoły, z zachowaniem reżimu sanitarnego (indywidualne spotkania) z Panem Cezarym Podolskim, nauczycielem informatyki w naszej szkole. W przypadku wyboru kontaktu telefonicznego, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły, który przekaże telefon Panu Cezaremu. Konsultacje zaplanowaliśmy na jutro i piątek (5 i 6.11.2020 r.) w godzinach 13.00-15.00 w czwartek i do 14.30 w piątek. Proszę również o informację zwrotną do wychowawcy klasy, kto z Państwa potrzebuje jeszcze tabletu do użyczenia.

Dziękuję Rodzicowi z klasy IIB za użyczenie sprzętu komputerowego innemu Uczniowi. Dziękuję również Panu Cezaremu za gotowość do wsparcia technicznego. Zapraszam na konsultacje.

Krystyna Baryś
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku