Drodzy Rodzice!

Przekazuję Państwu zaproszenie Harcerzy z naszej szkoły: "Działająca przy naszej szkole Drużyna Harcerska 69. GDH im. Witolda Pileckiego serdecznie zaprasza do wstąpienia w harcerskie szeregi. Harcerstwo to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego, poznawanie nowych ludzi i znalezienie przyjaciół. Dzięki harcerstwu wyjeżdżamy na obozy, biwaki i wycieczki, zdobywamy nowe umiejętności i świetnie się bawimy. Zapraszamy wszystkich chętnych na zbiórkę w środę 18 września o godz. 18.00. Czuwaj!"

Od siebie dodam, że jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji społecznych naszych Harcerzy. Uwielbiam Ich za wyjątkową współpracę z Uczniami, za przekazywanie ważnych wartości, za rozwijanie kompetencji praktycznych, które potem dzieci/młodzież wykorzystują w życiu codziennym. Radość, zaangażowanie, kreatywność i klimat wspólnych działań podejmowanych ze szkołą jest wyjątkową wartością dodaną. Polecam Państwu taką formę spędzania czasu wolnego i profilaktyki alternatywnej. Każdy Uczeń na miarę swoich możliwości, ma szansę odkryć siebie na nowo, wyjść poza przestrzeń porażki, poczuć sukces... Po prostu i serdecznie zapraszam i polecam. Przed nami wiele wspólnych działań. Pierwsze w listopadzie 2019 r. "Dla Niepodległej Drużyna Sosabowskiego".

Zapisy:
Sekretariat szkoły (należy podać imię, nazwisko ucznia i telefon kontaktowy do rodzica) lub bezpośrednio u Drużynowego Pana Piotra Bałaban tel. 511825255