DYREKTORÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, SPECJALISTÓW SZKOLNYCH, NAUCZYCIELI, RODZICÓW, STUDENTÓW WYŻSZYCH UCZELNI GDAŃSKICH,
zapraszamy w imieniu własnym i pozostałych Organizatorów: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku, Paweł Drobnik na konferencję popularno-naukową "uczyMY jak włączać bez włączania. Odczarowujemy specjalność", pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Gdańska www.gdansk.pl Konferencja odbędzie się 24.11.2022r. Poniżej znajdują się linki do zapisu na wykłady i konferencję. Polecamy!
Link do zapisu: na konferencję:
W ramach konferencji od 21.11-7.12.2022r. organizowane są wykłady dla specjalistów, dyrektorów, nauczycieli oraz rodziców uczniów z gdańskich placówek oświatowych. Po akceptacji Organizatora, zostanie dzień wcześniej, przesłany link do spotkania. Wykłady są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.
Rodziców zapraszamy na wykłady nr: 1,2,4,5.
Poniżej linki do wykładów:
1. Gdzie nie sięga wzrok. Kryzysy tożsamości z perspektywy etapów rozwojowych
6. Dostosowane wymagania i ocenianie ucznia z SPE
W przypadku trudności z rejestracją, proszę kierować swoje zapytania/uwagi na adres: k.barys@sp69.edu.gdansk.pl