Drodzy Rodzice! W grudniu przystąpiłam z Nauczycielami do konkursu Miasta Gdańska na szkolne projekty profilaktyczne. Opracowałyśmy 3 projekty profilaktyczno-terapeutyczne dla naszych uczniów. Wszystkie projekty zostały pozytywnie rozpatrzone. Otrzymałyśmy dofinansowanie na wszystkie wnioski konkursowe. Dumne jesteśmy i zadowolone, że nasi Uczniowie będą mogli skorzystać z różnych form zajęć o charakterze edukacyjnym, profilaktycznym, wychowawczym i terapeutycznym. Jeden z projektów przeznaczony jest dla Państwa, Rodziców naszych Uczniów, w ramach którego oprócz zajęć będą odbywały się konsultacje specjalistyczne. Zapraszamy!
Zapisy trwają do 7.02.2019 r. , do godziny 13.00. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 25.02.2019 r. W zależności od rodzaju zajęć, będą odbywały się 1x w tygodniu, 2/1,5h. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na zgodach uczestnika zajęć.Zajęcia w ramach projektu "BEZ"... będą prowadziły Panie: Iwona Uba, Urszula Łuszcz, Joanna Kozłowska, Aleksandra Andruszkiewicz, Justyna Galant, Barbara Skulska. Projekt dla Rodziców będzie prowadziła Pani Iwona Uba i Urszula Łuszcz. "SZAFA" - odpowiedzialne za realizację będą Panie: Aleksandra Krajewska, Roksana Szewczyk, Joanna Stępień, Barbara Skulska. W poniedziałek 4.02.2019 r., znajdziecie Państwo zgody na udział dziecka w zajęciach, na stronie internetowej szkoły. Informujemy, że są grupy gdzie rekrutacja jest zamknięta. Chętnych Rodziców do zapisu uczniów do pozostałych grup, zapraszamy do składania zgód w sekretariacie szkoły. 8.02.2019 r. otrzymacie Państwo informację przez dziennik GPE o zakwalifikowaniu dziecka na zajęciach. Pozdrawiam, dyrektor szkoły.

Dokumenty do pobrania:

(Uwaga, razem ze zgodami na udział należy także dołączyć podpisane dokumenty ze zgodą na wykorzystanie wizerunku i klauzulą informacyjną).