WSPÓLNIE w oczekiwaniu na wyniki "Budżetu Obywatelskiego 2022".
Mamy to 💚
Będzie zielono, pięknie, aktywnie i rodzinnie na Zielonym Trójkącie. Teren szkoły dzięki WAM zmieni się w mini park aktywności dla dzieci. Dziękuję Pani Ani Szemiel Wicedyrektor Szkoły i Pani Urszuli Łuszcz pedagożce szkolnej za wspólne rozmowy z uczniami o tym, co jest dla nich ważne, o ich marzeniach o "Zielonym Parku". Pani Agnieszce Kotwickiej Jóźwik za zwizualizowanie z Uczniami przestrzeni ich marzeń. Tak powstał nasz wspólny, szkolny projekt "Zielony Park na Zielonym Trójkącie" widziany oczami uczniów. W piątek 22.10.2022 r. marzenia spełniły się dzięki WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM. Z serca Wszystkim dziękujemy za każdy głos, piątkowe wzruszenia i moc radości. Już nie możemy się doczekać. Brawo Nauczyciele, Rodzice, Mieszkańcy Dzielnicy i Uczniowie.
Szczęśliwi pozdrawiamy💚