W Adwencie uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję SK Caritas „Kartka świąteczna dla ubogiego i samotnego”. Zebraliśmy 40 samodzielnie wykonanych kartek z życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zostaną one przekazane podopiecznym Caritas Archidiecezji Gdańskiej podczas spotkania wigilijnego albo zostaną dołączone do paczek żywnościowych, dla osób samotnych i ubogich. Część z nich przekazaliśmy dla osób chorych, którzy święta będą musieli spędzić z dala od swoich bliskich w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój czas, trud i wykorzystali swoje zdolności, aby dzielić się nimi wraz z sercem z tymi którzy są tak bardzo spragnieni serdeczności, zrozumienia i empatii. Sami zobaczcie jakich mamy zdolnych i wrażliwych uczniów.