Są takie momenty w byciu pedagogiem, że z dumy łza kręci się w oku. Dzisiaj przeżyłyśmy wyjątkowy wieczór dzięki "naszym" Uczennicom. Kilka miesięcy temu odebrałyśmy jeden z kilkudziesięciu dziennie przychodzących maili. Ten od razu zwrócił naszą uwagę. Wśród naszych Uczniów mamy talenty aktorskie, wśród nauczycieli też. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli: Pani Joanny Kozłowskiej i Aleksandry Andruszkiewicz w początkowym etapie - udział Uczennic w profesjonalnych, teatralnych zajęciach warsztatowych, a potem ogromnej pracy naszych Uczennic, dzisiaj mogłyśmy przeżyć wyjątkowe emocje. Cudne przedstawienie "SEN" - niezwykła i wzruszająca lekcja historii i wartości. Polecamy! Autorom gratuluję pomysłu na projekt z udziałem Uczniów i samego przedstawienia. Rodzicom gratuluję zaangażowania w rozwój talentów i pasji swoich dzieci. Ponad dwie godziny po spektaklu, a my nie możemy o nim zapomnieć. Brawo Dziewczyny, brawo Nauczyciele. Jesteśmy z Was takie dumne 💚💚💚 Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły.