Przypominajka o wyjątkowym Dniu Dziecka! Drodzy Rodzice, Mieszkańcy Dzielnicy, Przyjaciele szkoły i Uczniowie! Dzisiaj nie może Was tu zabraknąć! Kibicujmy fair play drużynie naszej szkoły prowadzonej przez Pana Andrzeja Sidorowicza, która dzisiaj walczy o puchar. Do zobaczenia na boisku. Oprócz meczu mnóstwo atrakcji dla dzieci. Brawo Uczniowie i Pan Andrzej! Już trzymamy za Was kciuki💚💛⚽💚💛

Drodzy Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele z dziećmi — zapraszamy w imieniu Portu Gdańsk na kolorowy, aktywny, wesoły festyn z okazji Dnia Dziecka w dniu 1.06.2019 r. Nasi Uczniowie wezmą udział w rozgrywkach sportowych. Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. W programie dużo atrakcji dla dzieci, nagrody, poczęstunek. Poniżej przedstawiamy skrótowy harmonogram festynu przekazany przez Organizatora:
1. "Turnieje rozgrywane będą od 10:30 do godz. 14:15, mamy ponad 3 godz. Wszystkie mecze po 13 minut bez przerwy – działamy w porozumieniu z trenerem, który profesjonalnie zajmuje się rozgrywkami dzieciaków i on doradza, jak to z sensem zorganizować.
2. O GODZ. 10:30 otwieramy STREFĘ FESTYNOWĄ, URUCHOMIMY WSZYSTKIE ATRAKCJE DLA DZIECIAKÓW (DMUCHAŃCE, EURO-BUNGEE, KONKURSY, ZAWODY, WATĘ CUKROWĄ, POPCORN ITD. ITP.).
3. O GODZ 11:00 BĘDZIE PIERWSZE WEJŚCIE NASZEGO GOŚCIA SPECJALNEGO - KASHIRY I POKAZ SAMBY Z GRĄ NA BĘBNACH NA ŻYWO ORAZ CAPOEIRY – TANECZNEJ SZTUKI WALKI.
4. O GODZ. 12:00 URUCHAMIAMY KUCHNIĘ POLOWĄ – DARMOWY POCZĘSTUNEK W POSTACI GROCHÓWKI I KIEŁBASEK Z GRILLA DLA GOŚCI WYDARZENIA.
5. Max. o godz. 14:15 skończy się mecz finałowy dzieci, nastąpi wręczenie medali i pucharów.
6. O godz. 14:30 nastąpi drugie wejście Kashiry – dłuższe, z korowodem Samby i animacją z dzieciakami, zaprowadzimy wszystkich na stadion ponieważ:
7. O godz. 15 zaczyna się MECZ GŁÓWNY.
8. Dodatkowo, Jeszcze przed rozpoczęciem meczu dorosłych zawodników, na murawie stadionu odbędzie się animacja z TurboKozakiem (pokazy z piłką nożną w roli głównej - krótkie konkursy).
9. 15:00 – 16:20 mecz dorosłych tzw. główny. W przerwie meczu kolejna porcja animacji z TurboKozakiem.
10. Po zakończonym meczu nastąpi wręczenie pucharu dla zwycięzcy oraz ostatnie wejście Kashiry wieńczące zmagania sportowe.
11. Festyn kończy się o godz. 17:30.