Pierwsza zapowiedź "III odwróconej debaty oksfordzkiej" w naszej szkole, projektu autorskiego naszej szkoły we współpracy z ZSS 2. Pierwsza odbyła się w roku szkolnym 2018/2019 "Unia Europejska poszerza horyzonty". "Jak odnaleźć człowieka w człowieku" odbyła się w roku szkolnym 2019/2020. 17.12.2020r. odbędzie się "III odwrócona debata oksfordzka" - "Ku wartościom - Ważne czy nieważne? Potrzebne czy niepotrzebne?". W poprzedniej edycji współpracowaliśmy z 2 szkołami gdańskimi. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy kolejne szkoły podstawowe. Będzie się działo. 8 placówek oświatowych, ok 200 uczniów weźmie udział w warsztatach tematycznych i wielu zaangażowanych nauczycieli. Dyrektorom i Dyrektorkom bardzo dziękujemy za podjęcie kolejnego wyzwania edukacyjnego.