Drodzy Rodzice!
Informujemy, że w okresie od 29.03.21 do 11.04.2021 klasy I-III przechodzą w tryb pracy zdalnej. Zajęcia edukacyjne oraz zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej (rewalidacja, zajęcia logopedyczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia terapii pedagogicznej) będą odbywały się według obowiązującego planu lekcji, za pośrednictwem aplikacji TEAMS.
Uczniowie klas IV-VIII ,jak dotychczas realizują zajęcia edukacyjne w trybie online.
Klasy IB,IIB,IIB,IVB (Oddziały realizujące założenia eksperymentu pedagogicznego)- nadal pracują stacjonarnie.
Wielkanocna przerwa świąteczna dla uczniów klas I-VIII trwa od 1.04.21 do 6.04.21 .

W okresie od 29.03.21 do 11.04.21 ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie oddziału przedszkolnego .Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość. Nauczyciele oddziału przedszkolnego będą łączyć się z dziećmi za pośrednictwem aplikacji TEAMS, według planu przekazanego Państwu przez wychowawców oddziału. Materiały do pracy z dziećmi, będą również przekazywane przez dziennik GPE.
W dniach 29.03-31.03.21 ,w godzinach 13.00-15.00 -nauczyciele świetlicy będą pełnili dyżur online, proponując uczniom klas I-III spotkania w kręgu tradycji wielkanocnych, trening czytania lub pomoc w przygotowaniu samodzielnych prac.
Lekcje religii w klasach 0-III w okresie od 29.03.21 do 31.03.21 nie będą się odbywały, z powodu choroby nauczyciela.

Anna Szemiel
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku