DRODZY RODZICE, SYMPATYCY SZKOŁY, MIESZKAŃCY DZIELNICY, UCZNIOWIE PROSIMY O POMOC!!!
BEZ WAS TO SIĘ NIE UDA! Z Uczniami i Nauczycielami mamy marzenie o przestrzeni "EKOlab" w naszej szkole. Mamy projekt, patrzymy z wizją końca czyli wiemy jakie kompetencje uczniowskie chcemy rozwijać, "mamy już to w oczach i sercu", przeszliśmy pierwszy etap konkursu grantowego "Szkoła Przyjazna środowisku". Teraz potrzebujemy WASZYCH głosów! Proszę o 5 min dla naszej "Zielonki"💚 Z góry z serca dziękujemy. Grać i głosować można już jutro 21.02.2020 r. do 24.04.2020 r. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze grywalizacji prowadzonej na platformie „Planeta Odzysku 2.0”.
Jak oddać głos na projekt naszej szkoły?
1. Odwiedź stronę http://planetaodzysku.pl
2. Zarejestruj się.
3. Zapoznaj się z projektem naszej szkoły zgłoszonym do konkursu.
4. Wybierz projekt naszej szkoły, jako ten, na który zbierać będziesz punkty.
5. Przejdź platformę, zdobądź wiedzę, zmierz się z zadaniami i zbieraj punkty na nasz projekt.
Głosować można również codziennie w sekretariacie szkoły, codziennie rano w dyżurce szkolnej oraz podczas dnia otwartego 29.02.2020 r. Zapraszamy!