Kolejna wizyta studyjna w naszej szkole. Tym razem gościliśmy w piątek dyrektorów i wicedyrektorów szkół z Polski, uczestniczących w projekcie Fundacji Uniwersytet Dzieci ,,Dziecko z pasją". Wspólnie z Dyrektorką SP86 w Gdańsku, Panią Justyną Dmitruk, podzieliliśmy się inspiracjami pedagogicznymi. Zapoznaliśmy Gości z gdańskimi, innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie edukacji oraz partnerstwem dla rozwoju: ,,Szkoła i przedszkole współpracy". Dziękujemy Pani Dyrektor Justynie Dmitruk za wspólną organizację wizyty studyjnej w dwóch szkołach: SP86 i SP69 w Gdańsku i wyjątkową współpracę w tym zakresie. Gości pozdrawiamy i dziękujemy za cenne doświadczenie. Dziękujemy również Pani Prezes Fundacji Uniwersytet Dzieci za odwiedziny i wspólny konstruktywny czas.
Pani Karolinie Czwojda-Sprengel i Uczniom z koła fotograficznego dziękujemy za wykonanie zdjęć z piątkowego spotkania w naszej szkole. Podziękowania kierujemy także do Pracowników Obsługi za pomoc w organizacji. Brawo WY!