Już niedługo startujemy z kolejnym przedsięwzięciem szkolnym. 23.09.2021r. narada obywatelska, kolejna odwrócona debata oksfordzka w naszej szkole I wiele innych kreatywnych atrakcji. Merytorycznych, rozwijających kompetencje patriotyczne i obywatelskie. Trzy dni pełnych wrażeń, z przygodą edukacyjną i we współpracy z ZSS nr 2. Inicjatorem działań i wspołautorem projektu jest nasza szkoła, Radca Prawny Pani Ewa Bożko-Kozikowska. Do współpracy dołączyła się Grupa Rekonstrukcji Historycznej ,,Tobie Polsko'. Dziękujemy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku za objęcie patronatem tych działań. Już w czwartek zapoznamy WAS z harmonogramem 'Święta Społeczności Szkoły. Zapisy telefoniczne na atrakcje, w ramach imprezy szkolnej, rozpoczną się 14.09.2021r. Liczba miejsc ograniczona.