Kodowanie z klasą 2A
Uczniowie z klasy 2A przy użyciu ipadów i kodów QR mieli okazję połączyć na lekcji języka angielskiego swoją wiedzę w tym zakresie oraz znajomość obsługi tabletów firmy Apple. W czasie lekcji uczniowie, wraz ze swoją wychowawczynią, Aleksandrą Pietruszką odwiedzili Panią Wicedyrektor, Annę Szemiel, która bardzo ucieszyła się z tych odwiedzin. Kodowanie dotyczyło najpierw wyboru drużyny, która miała dokonać "odkodowania" a następnie grafiki z tekstem związanej z ostatnimi lekcjami. tj. rodziną i zabawkami. Nagrodą za prawidłowe odkodowanie i odgadnięcie angielskiego słowa były naklejki motywacyjne, które uczniowie zbierają w celu uzyskania "szóstki" oraz słodkości. które osłodziły nam naszą lekcję - zabawę.