2 lata temu, wspólnie z ZSS2, zorganizowaliśmy II odwróconą debatę oksfordzką: "Jak odnaleźć człowieka w człowieku". Zaprosiliśmy wówczas do współpracy SP57 w Gdańsku. W tym roku dołączyły do nas kolejne szkoły oraz Straż Miejska, Fundacja Gdańska, Harcerze z Drużyny "Wilki", PPP7 w Gdańsku, Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Radca Prawny, Ratownicy Medyczni. Bardzo cenne doświadczenie i niesamowity klimat współpracy, Tym razem, wspólnie będziemy zmierzać "Ku wartościom..." 17.12.2020 r. , w siedmiu szkołach gdańskich, odbędą się zajęcia dla uczniów, które poprowadzą eksperci ze środowiska lokalnego. Po południu spotkamy się z nauczycielami gdańskich szkół na różnych warsztatach tematycznych: "Mediacje szkolne"- K.Stryjek, "Myślenie krytyczne w szkole" - SP 86, "Perspektywy edukacji włączającej" - Monika Gołubiew PPP7. W ramach Kreatywnej Pedagogiki, odbędą się również spotkania, na których podzielimy się edukacyjnymi inspiracjami: "Schowani za TIKami, aktywni z TIKami" K.Baryś SP69, "Uczeń z perspektywy 3D" - K.Baryś, E.Woyke, A.Kmiecik. Zapraszamy!
14.12.2020 r. na profilu "Kreatywnej Pedagogiki" pojawią się linki na spotkania popołudniowe. Liczba miejsc ograniczona. Linki będą ważne tylko dwa dni (do 15.12.2020 r.)
Więcej o naszej odwróconej debacie będzie można dowiedzieć się jutro w utworzonym wydarzeniu. Będzie się działo!