"Na Zielonkowym szlaku" podczas dzisiejszego "Dnia Otwartego" w szkole. Dziękujemy Gościom za odwiedziny. Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 w Gdańsku za konsultacje psychologiczne. Pani Malgorzacie Wokacz Zaborowskiej, naszej Mamie, za merytoryczne konsultacje rodzicielskie prosto z serca. Straży Miejskiej za towarzyszenie nam i wsparcie w działaniach profilaktyczno-wychowawczych szkoły i dzisiejsze spotkanie z dziećmi. Harcerzom za pomoc i wspólne działania. Panu Markowi za czujne oko konserwatora, Pani Asi, Paulince i Marzence za zdrowe przekąski i przepyszne soki. Po prostu i serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM za miły dzień. Brawo Nauczyciele! Przyszłych Uczniów zapraszamy od września do naszej szkoły💚 Pozdrawiamy serdecznie. Mamy nadzieję, że EDUkrainy podobały się Wam.