W związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. informujemy, że w dniach 12 i 13.03.2020 r. w oddziale przedszkolnym i szkole, nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Zajęciami opiekuńczymi zostaną objęte wyłącznie zdrowe dzieci w sytuacjach wyjątkowych, kiedy rodzic nie będzie w stanie zapewnić opieki dziecku. Dzieci będą przyjęte pod opiekę szkoły, wyłącznie poprzez przekazanie osobiste dziecka przez rodzica nauczycielowi. Przyjęcie dzieci wyłącznie do godziny 8.00. Szkoła obejmuje dzieci opieką w godzinach 6.30-17.00. Dowóz w tych dniach z Letnicy jest odwołany. Dzieci objęte opieką w dniu 12.03.2020 r. mają zapewniony gorący posiłek. Zgodnie z wytycznymi MEN i Organu Prowadzącego, od poniedziałku 16.03.2020 r. UCZNIOWIE KLAS I-VIII ORAZ DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY!!! Rodziców prosimy o śledzenie na bieżąco strony szkoły i profilu FB, na których będziemy zamieszczać szczegółowe informacje. W dniu jutrzejszym, po uzyskaniu szczegółowych wytycznych podamy Państwu kolejne informacje. Informujemy również, że rodzicom, którzy mają dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS, we wcześniejszych postach FB szkoły oraz na stronie szkoły www w aktualnościach.

Z poważaniem Dyrektorzy Szkoły