Rok 2021 zaczął się w SPPS samymi dobrymi wieściami 👍. Już dziś możemy podzielić się nimi z Wami.
Ruszamy z realizacją nowych lub kontynuacją już realizowanych zadań.
Propozycje dla siebie znajdzie tu wielu gdańszczan potrzebujących wsparcia.
Będziemy udzielać pomocy psychoterapeutycznej indywidualnej, par, rodzin i grupowej. Realizować warsztaty i psychoedukację. Prowadzić konsultacje psychiatryczne, psychologiczne i pedagogiczne.
Nasza propozycja w całości finansowana ze środków Miasta Gdańska to projekty:
KRYZYS SZANSĄ NA ROZWÓJ
- psychoterapia indywidualna, rodzinna, par
- konsultacje psychiatryczne
- konsultacje psychologiczne
- warsztaty dla par
- warsztaty dla kobiet po rozwodzie
W ZACISZU GABINETU
- psychoterapia i konsultacje dla osób uzależnionych i współuzależnionych prowadzone w gabinetach psychoterapii w Gdańsku przez certyfikowanych specjalistów
SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW
- 4 grupy części 1. oraz Szkoła dla rodziców nastolatków
MĄDRY UMYSŁ
- psychoterapia i pomoc psychiatryczna dla młodzieży zagrożonej samobójstwem i zachowaniami autodestrukcyjnymi
KU DOROSŁOŚCI
- grupa psychoedukacyjna dla młodzieży 15 - 19 lat i konsultacje dla rodziców
DOROŚLI, DOJRZALI, AUTENTYCZNI
- terapia indywidualna i grupowa osób z tzw. syndromem DDA
W OBLICZU KRYZYSU - GDAŃSZCZANIE A COVID 19
- pomoc psychologiczna, psychoterapeutyczna i psychiatryczna dla osób w kryzysie psychicznym będącym skutkiem pandemii
❗❗❗
Wszystkie propozycje są BEZPŁATNE DLA GDAŃSZCZAN dzięki finansowaniu ze środków Miasta Gdańska.
W najbliższych dniach na naszym profilu na Facebooku będziemy publikować szczegółowe informacje na temat wszystkich projektów, z numerami telefonów kontaktowych.