ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO OA W NASZEJ SZKOLE 💚
W roku szkolnym 2024/2025 zaplanowaliśmy dla dzieci innowację pedagogiczną w zakresie nauki języka angielskiego. Zajęcia będą odbywały się w przestrzeni szkolnej oraz w formie edukacji plenerowej. W tygodniu dzieci będą miały łącznie 3h języka angielskiego zamiast 1h (zajęcia bezpłatne).
Poprzez kreatywne i twórcze metody pracy, chcemy przygotować dzieci do funkcjonowania w przestrzeni międzynarodowej. Szczególnie zależy nam na rozwijaniu kompetencji komunikowania się w języku obcym i przełamanie barier przed mówieniem i korzystaniem z języka obcego
w życiu codziennym.
ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU SZKOŁY 💚 CHĘTNIE TEŻ UDZIELIMY ZAINTERESOWANYM INFORMACJI I ODPOWIEMY NA PYTANIA DOTYCZĄCE INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 2024/2025.