Drodzy Uczniowie!
Życzymy WAM cudownych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
No i w drogę ...
Odpoczywajcie, "lećcie" na skrzydłach swoich marzeń i pasji. Nie zapominajcie o tym, co powiedzieliśmy Wam dzisiaj! Mierzcie wysoko! Zawsze miejcie wiarę w siebie i wierzcie w swoje skrzydła! Nie zapominajcie o wartościach, mocy życzliwości, miłych słów, zwykłym uśmiechu o niezwykłej sile. Dziękujemy Wam za ten rok szkolny. Choć nie było łatwo, byliście dzielni.
Dziękujemy Rodzicom za współpracę i życzymy cudownych urlopów i chwili wytchnienia. Do zobaczenia we wrześniu!
PS
Nie zapominajcie o nas! Zapukajcie czasami w okienko szkoły. Przyjdźcie porozmawiać na schodki szkolne albo na "Ławeczkę Generała Sosabowskiego". Miło nam będzie, jak prześlecie pocztówkę z wakacyjnych przygód. Mimo wakacji zawsze mamy Was w naszych pedagogicznych serduchach💚
Dyrekcja Szkoły wraz z Nauczycielami SP69