Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za przekazane na konto Rady Rodziców wpłaty na grupowe ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków). Niniejszym zakończyliśmy zbieranie składek.

Uwaga: ubezpieczeniem grupowym objęte są tylko i wyłącznie dzieci, których rodzice wpłacili składkę i które znajdują się na liście ubezpieczonych.

Ubezpieczenie obowiązuje w okresie od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 roku.

Lista dzieci objętych ubezpieczeniem będzie dostępna od przyszłego tygodnia (od 4 listopada br.) w Sekretariacie wraz z dokumentem Warunki ubezpieczenia NNW (do wglądu).

Z uwagi na fakt, że dokonano kilku wpłat bez podania nazwiska/imienia dziecka, prosimy rodziców, którzy wpłacili składki o zgłaszanie się do Sekretariatu w celu potwierdzenia wykupienia ubezpieczenia (należy okazać potwierdzenie przelewu).  W sekretariacie będzie można także otrzymać potwierdzenie ubezpieczenia z numerem polisy.

Jednocześnie informujemy, że rodzice którzy nie dokonali wpłaty składki na proponowane przez Radę Rodziców ubezpieczenie i są nadal zainteresowani ubezpieczeniem dzieci, mogą to zrobić indywidualnie – informacje dostępne na stronie: www.bezpieczni.pl

Rodzice, którzy chcieliby wykupić ubezpieczenie dla dziecka/dzieci, jednak ze względu na sytuację materialną lub inne okoliczności nie mają takiej możliwości, mogą zwrócić się do Rady Rodziców o pomoc w pokryciu kosztów ubezpieczenia. Wnioski w tej sprawie prosimy składać w Sekretariacie Szkoły do dnia do 15 listopada br.

Z pozdrowieniami,