Ślubowanie klas pierwszych
Dnia 28 października 19 uczniów z klas pierwszych zostało przyjętych do braci uczniowskiej naszej szkoły w obecności rodziców i gości. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego pierwszaka moment, dzieci z klasy 1a i z klasy 1b przedstawiły swoje umiejętności w programie artystycznym. Były popisy wokalne i recytatorskie. Następnie uczniowie ślubowali na sztandar szkoły. Potem gość honorowy pan Leszek Kosiba z grupy rekonstrukcji historycznej Tobie Polsko oraz pani wicedyrektor Anna Szemiel pasowali ich na uczniów. Koleżanka z klasy 3A powitała pierwszaków w szkolnej gromadzie, przekazała kwiatki z lizaków, zrobione przez klasy 2b i 2a. Zabrał również głos przewodniczący samorządu szkolnego. Ostatnim punktem uroczystości był wspaniały tort oraz wręczenie medali, dyplomów i upominków. Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej Szkoły Otwartych Okien. Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.