Świąteczne życzenia dla całej Społeczności Szkolnej przekazujemy od aktywnych i przesympatycznych Seniorek z "Zielonki". Od III 2019 r., w ramach projektu profilaktycznego szkoły, Panie spotykały się co tydzień, na zajęciach ruchowych z Panią Iwonką, której z serca dziękujemy za zaangażowanie i wdrożenie projektu. W II 2020 r. planujemy bal karnawałowy w stylu retro, z harmonią, gitarą, karaoke i oczywiście z wodzirejem. Muchy mamy, muzyka wybrana, układy do tańców integracyjnych gotowe. Pani Iwonka przygotuje nam jak zwykle prawdziwą ucztę taneczną. Pani Karolina zaprosi nas do "Tanecznej Krainy". Wierzcie nam, robi to przecudownie. Już gorąco Wszystkich Chętnych zapraszamy. Plakat niebawem. W następnym roku planujemy zajęcia wielopokoleniowe z TIKami - "Wciąż Aktywni w chmurze" oraz zajęcia artystyczne. Obecnie opracowujemy wniosek konkursowy projektu. Wczoraj, podczas ostatniego spotkania w tym roku, w towarzystwie najmłodszych Świetliczaków, wspólnie kolędowaliśmy i dekorowaliśmy pierniczki. Potem zdjęcie pod świątecznym drzewkiem i ostatnia porcja ćwiczeń 💪.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!! 🎄