Innowacja pedagogiczna "Z przedszkola prosto na kort - primus gradus czyli pierwsze kroki małego Żaka", już ruszyła w naszej szkole. Nauka tenisa ziemnego to nie tylko kompetencje sportowe i ogólnorozwojowe. To również profilaktyka alternatywna i rozwój kompetencji społecznych uczniów. Dzieci na pierwszych zajęciach poznały zasady bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach oraz z jakiego sprzętu będziemy korzystać. Pierwsze kroki za nami. Przed nami kolejne treningi w poniedziałki. Oddział przedszkolny "0"A będzie miał zajęcia o godzinie 12.45-13.45, "0"B o 13.45-14.45. Pan Andrzej Sidorowicz zaprasza również na zajęcia pozalekcyjne klasę pierwszą w poniedziałki o 14.45-15.45. Na dzieci czeka wspaniała tenisowa przygoda! Zapraszamy!