Drodzy Rodzice przyszłych Uczniów naszej szkoły! W roku szkolnym 2019/2020 zapraszamy do "Zerówki" z innowacją pedagogiczną pt. "Z przedszkola prosto na kort" - primus gradus czyli pierwsze kroki małego Żaka w nauce tenisa ziemnego. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanego trenera tenisa ziemnego w naszej szkole, we współpracy z klubem sportowym. "Potrafię odnaleźć się na każdej nawierzchni" powiedziała Agnieszka Radwańska. My też, korzystając z możliwości szkoły będziemy poszukiwać talentów, odkrywać preferencje sportowe i rozwijać zainteresowania i pasje przyszłych uczniów naszej szkoły. Zaczynamy od "Zerówek". Tenis ziemny to sport z historią i klasą. Dlatego podejmujemy wyzwanie i proponujemy innowacyjne rozwiązanie organizacyjno-metodyczne, w zakresie wychowania do kultury fizycznej i rozbudzania zainteresowań sportem ukierunkowanym na tenis ziemny. Innowację wdrożymy w przypadku zebrania się odpowiedniej ilości dzieci. Zapisy i więcej informacji w sekretariacie szkoły. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy! Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1, tel. 58 343 05 02.