REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLASY IA OGÓLNODOSTĘPNEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025 Od września 2024 r. w klasie IA, w ramach innowacji pedagogicznej, uczniowie oprócz zajęć wychowania fizycznego, uczestniczyć będą w bezpłatnych treningach sportowych: lekkoatletyka– 2h, piłka nożna – 2h i aikido – 2h. W nowym roku szkolnym chcemy stworzyć przestrzeń do rozwoju sprawności fizycznej dzieci i ich kondycji psychofizycznej. Także, w roku szkolnym 2024/2025 zaplanowaliśmy dla dzieci innowację pedagogiczną w zakresie nauki języka angielskiego. Zajęcia będą odbywały się w przestrzeni szkolnej oraz w formie edukacji plenerowej. W tygodniu dzieci będą miały łącznie 3h języka angielskiego zamiast 1h (zajęcia bezpłatne). Poprzez kreatywne i twórcze metody pracy, chcemy przygotować dzieci do funkcjonowania w przestrzeni międzynarodowej. Szczególnie zależy nam na rozwijaniu kompetencji komunikowania się w języku obcym i przełamaniu barier przed mówieniem i korzystaniem z języka obcego w życiu codziennym.

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY, GDZIE CHĘTNIE UDZIELIMY WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT "PRZYSZŁEJ" I KLASY.