Drodzy Rodzice, Uczniowie,
dzisiaj pierwszy dzień kształcenia na odległość. Na początku nie będzie łatwo. Nie ma jednak sytuacji trudnych, są wyzwania! Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu, jak to mówią niektórzy z naszych Uczniów "damy radę". Zarówno My jak i inne Szkoły pracowały w ostatnim czasie na najwyższych obrotach aby przygotować się jak najlepiej do takiej formy kształcenia. Godziny konferencji online, spotkania online zespołów przedmiotowych... Na początku "chochliki" mogą trochę wprowadzać zamieszanie (brak prądu, zawieszenie się komputera, utrata połączenia...). Powoli i ze spokojem poradzimy sobie z takimi sytuacjami. Prosimy Was wszystkich o wzajemną współpracę. Rodziców prosimy o kontakt ze szkołą wszystkimi możliwymi kanałami komunikacyjnymi. Drodzy Rodzice dziękujemy za współpracę z Wychowawcami klas w ostatnich dniach. Było to dla nas duże wsparcie. Uczniowie! Trzymamy kciuki za Wasz dzisiejszy start "szkoły online"! Przypominamy, że w ten sposób będziemy się teraz uczyli. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się z Wami w szkole. Bardzo nam Was brakuje. W szkole jest teraz pusto i smutno.
UM w Gdańsku dziękujemy za wsparcie merytoryczne Szkół. Gdańskim Nauczycielom i Uczniom życzymy powodzenia. MIŁEGO DNIA:)