Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!
Z głębokim żalem dzielimy się przykrą wiadomością, jaką otrzymaliśmy o śmierci Pani Heleny Maksoń, długoletniej Nauczycielki naszej Szkoły i wspaniałej Koleżanki.
„Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia" (Guy de Maupassant). Pani Helena na zawsze pozostanie w naszej pamięci, we wspomnieniach, obrazach, dźwiękach i wspólnych działaniach. Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnania ważnych dla nas osób. Zawsze jest jednak taka chwila, że możemy się zatrzymać choć na chwilę, powrócić myślami, powspominać, przytulić dobrym słowem. W smutku i żalu żegnamy Panią Helenę ale w sercu pozostawiamy. Bliskich i Rodzinę, prosimy o przyjęcie wyrazów najgłębszego współczucia.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku wraz ze Społecznością Szkolną
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Łostowickim w dniu 31.01.2024 r. o godzinie 10.00. Msza Święta odbędzie się w Kościele pw. NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej parafialnym o godzinie 8.30.