PROSIMY O KONTAKT O ZAGŁOSOWANIE!
Informacja w sprawie udziału naszej szkoły w programie "Przyjazna środowisku szkoła"
(jeszcze można głosować)

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za zgłoszenie do programu grantowego „Przyjazna środowisku szkoła”.

Miło nam poinformować, że Państwa szkoła została zakwalifikowana do II etapu konkursu.

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze grywalizacji prowadzonej na platformie „Planeta Odzysku 2.0”.

Poniżej przedstawiamy propozycję informacji dla rodziców, przyjaciół placówki i wszystkich zainteresowanych konkursem, która może ułatwić dotarcie do szerokiego grona.

Nasza szkoła została zakwalifikowana do II etapu konkursu „Przyjazna Środowisku Szkoła” realizowanego w formie grywalizacji na platformie „Planeta Odzysku 2.0” Konkurs organizowany jest przez Zakład Utylizacyjny w Gdańsku i SUEZ Północ sp. z o.o.

Jak oddać głos na projekt naszej szkoły?

Odwiedź stronę http://planetaodzysku.pl
Zarejestruj się.
Zapoznaj się z projektem naszej szkoły zgłoszonym do konkursu.
Wybierz projekt naszej szkoły, jako ten, na który zbierać będziesz punkty.
Przejdź platformę, zdobądź wiedzę, zmierz się z zadaniami i zbieraj punkty na nasz projekt.

Grać i głosować można od 21 lutego do 24 kwietnia 2020 r.

Dla uatrakcyjnienia przekazu dla rodziców można posłużyć się grafiką załączoną do maila.