Organizatorzy #investGDA umieścili następującą notatkę na swoim profilu i przesłali film z wydarzenia, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły:
"Jak było na InveStacji – od Juniora do Inwestora? Zobaczcie sami! Dla przypomnienia: 22 listopada 2022 na gdańskim stadionie Polsat Plus Arena, po raz drugi odbyło się o wydarzenie, którego celem jest edukacja przedsiębiorczości w formie interaktywnej gry teatralno-edukacyjnej. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się m.in. z planowaniem, organizowaniem i porządkowaniem informacji. W tym roku do udziału w projekcie przygotowanym wraz z zespołem Teatr Miniatura i Polsat Plus Arena Gdańsk zaprosiliśmy uczniów klas 1-6 Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku wraz z nauczycielami.
Partnerem głównym wydarzenia jest InvestGDA🌞