Drodzy Rodzice i Opiekunowie Uczniów Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku.

W wyniku braku porozumienia centrali związkowych ze stroną rządową informuję, że Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku przystępuje do strajku szkolnego, który rozpocznie się 8 kwietnia 2019 roku. Jeżeli do niedzieli, nie dojdzie do podpisania porozumienia zostaną zawieszone zajęcia dydaktyczne.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, wspólnie z Organem prowadzącym podejmuję wszelkie działania mające na celu zapewnienie opieki Państwa dzieciom, które mimo akcji strajkowej przyjdą do szkoły. W dniu 8.04.2019 r. świetlica szkolna, jeśli rozpocznie pracę, będzie czynna od 7.30 i opiekę mogą sprawować w niej osoby niebędące pracownikami szkoły (w przypadku gdy do strajku przystąpią wszyscy nauczyciele).

Istnieje też prawdopodobieństwo, że może też nie pracować kuchnia. Proszę o przygotowanie dzieciom odpowiedniej ilości suchego prowiantu. Proszę również liczyć się z sytuacją, że mimo moich starań, nie będę mogła zapewnić opieki Państwa dzieciom. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą, gdy mimo to, będziecie przyprowadzać Państwo dzieci do szkoły, przekazać osobiście dziecko dyrektorowi szkoły.

W okresie trwania akcji strajkowej dowóz uczniów z Letnicy do szkoły i ze szkoły, może zostać odwołany w przypadku braku opiekuna. 8.04.2019 r. odbywa się wg harmonogramu. O dalszych dniach będę Państwa informowała na bieżąco.

Wszelkie informacje będę Państwu przekazywała na bieżąco, za pośrednictwem Facebooka, strony internetowej szkoły. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań jestem do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 507793542 lub adresem e-mail: k.barys@sp69.edu.gdansk.pl

Krystyna Baryś dyrektor SP nr 69 w Gdańsku