II "odwrócona" debata oksfordzka w SP69. Wspólnie z dwoma szkołami SP57 i ZSS nr 2, 68 uczniami, 17 moderatorami, 3 marszałkami i 3 sekretarzami w jednym czasie, dyskutowaliśmy i poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytanie": "Jak odnaleźć człowieka w człowieku?" "W drodze" napotkaliśmy wartości ważne w naszym życiu. Mówiliśmy o empatii, szacunku, radości, komunikacji bez barier... Dzisiejsze spotkanie oczywiście nie wyczerpuje tematu. Pozwoliło nam jednak na wymianę poglądów, refleksje, "zatrzymaniu się na chwilę" w ważnej sprawie. Pozytywne emocje że wspólnego spotkania będziemy pielęgnować. Moderatorom dziękujemy za gotowość do podejmowania dyskusji z dziećmi i umiejętność wsłuchiwania się w Ich wypowiedzi. Szkołom zaangażowanym w projekt serdecznie dziękujemy. Pani Dyrektor Anna Listewnik i Paweł Drobnik dziękuję za wspólne tworzenie przestrzeni do kreatywnej dyskusji Uczniów z perspektywy trzech szkół, to wyjątkowe doświadczenie.

Link do filmu: