Informacja od Pani Dyrektor:

Szanowni Państwo,

od dnia dzisiejszego, tj. 5.09.2023 r. rozpoczął się dowóz i odwóz uczniów z Letnicy. Poniżej podaję informację nt. dowozu i odwozu (stan na dn. 5.09.2023 r. przystanki i godziny potwierdzone przez kierowcę w dniu 4.09.2023 r.):

Opieka nad uczniami: Wan-Bus Sp. z o.o. ul. T.Bairda 56/4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Realizator dowozu/odwozu: Wan-Bus Sp. z o.o. ul. T.Bairda 56/4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

DOWÓZ (DOM - SZKOŁA)

Trasa

Plac przy ulicy Gdańsk-Letnica ul. Michny 9 - godzina 7:30

Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 - godzina 7:45

ODWÓZ (SZKOŁA - DOM)

Trasa

Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 - godzina 14:40

Plac przy ulicy Gdańsk-Letnica ul. Michny - godzina 14:50

Rodzice uczniów uprzywilejowanych do usługi (mieszkający w Letnicy), wyrażający chęć skorzystania z usługi, powinni dokonać zapisu bezpośrednio u Wykonawcy (rano na wskazanym przystanku lub w godzinie odwozu, kiedy Wykonawca odbiera dzieci ze szkoły - powrót do domu).

Po zapisaniu dziecka (zgoda Wykonawcy usługi), proszę o przekazanie informacji wychowawcy klasy przez dziennik GPE, że dziecko korzysta z "dowozu Letnica", co pozwoli nam na zapewnienie właściwej opieki dzieciom. Jednocześnie zaznaczam, że szkoła nie jest wykonawcą usługi, ani nie pełni funkcji opiekuńczej w czasie dowozu i odwozu.

Krystyna Baryś

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 69 w Gdańsku