Drodzy Rodzice z RADY RODZICÓW! Dziękujemy w imieniu Nauczycieli za zaproszenie na "Bal Ósmoklasisty". To był wyjątkowy wieczór. Wystrój sali, doprecyzowany każdy szczegół, cudnie udekorowany stół i och te ciasta😄 Dumni jesteśmy z naszych Uczniów. Polonez wzruszył nas bardzo. Piękni, stosownie ubrani, klasa i szyk. Z powagą wkroczyli w kolejny etap swojego życia. Przez osiem lat staraliśmy się dodawać Im skrzydeł, teraz "wypuszczamy" Ich przez "Okienko" naszej szkoły. Serce wychowawców zachowuje się podobnie jak serce mamy. Ich łzy i wzruszenie mówiły same za siebie. Z dumą patrzyliśmy na Ich troskę i dobro Państwa Dzieci. Drodzy Rodzice gratulujemy i dziękujemy. Pani Agnieszce Rychłowskiej dziękujemy szczególnie, za wyjątkowe zaangażowanie w życie szkoły, pozytywną energię, gotowość do podejmowania działań wspólnie z nami, wyjątkowy klimat współpracy. Szkoda, że miałam okazję współpracować z Panią tak krótko. Wspólnie z Panią stawiałam pierwsze kroki w szkole. To był wyjątkowy czas modelowego partnerstwa w trosce o rozwój i dobro naszych "Perełek Bałtyku". Będziemy kontynuować! Trzymam Panią za słowo, że nas Pani nie zapomni i powróci 💚 Całe szczęście, że dzieci szybko rosną i lada moment córeczka będzie naszą Uczennicą 😉 Z serducha Wszystkim Rodzicom dziękujemy i pedagogiczne uściski przekazujemy. Dyrektorzy Szkoły.