❤🫶🩷 Akcja "Tak. Pomagam!" - Nasza Szkoła w Akcji! ❤🫶🩷
W miniony piątek i sobotę, 8 i 9 grudnia, po raz 23. odbyła się wyjątkowa przedświąteczna zbiórka żywności, której celem jest wsparcie potrzebujących. Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami wspaniałymi wieściami z udziału naszej szkoły w tej szlachetnej inicjatywie!
W akcję zaangażowali się niezastąpieni wolontariusze: Kinga H., Natalia S. z klasy 6A oraz Lilianna M., Dawid K. i Dawid I. z klasy 8A. Ich ogromne serca oraz zaangażowanie były nieocenione! Nie moglibyśmy także zapomnieć o wspaniałej opiece, jaką nad naszymi uczniami sprawowali Pani Ida Dziedziul i Pan Cezary Podolski. Dzięki ich wsparciu akcja przebiegła sprawnie i pełna entuzjazmu.
Miejsce naszej zbiórki - sklep „Merkus”, znajdujący się tuż obok szkoły, stało się centrum naszych działań. Pragniemy z dumą ogłosić, że udało nam się zebrać aż 50 kilogramów żywności! To wynik naszego wspólnego wysiłku, za który serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym - zarówno wolontariuszom, opiekunom, jak i wszystkim hojnym darczyńcom, którzy wsparli naszą akcję.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu możemy sprawić, że tegoroczne Święta będą pełne ciepła i uśmiechów dla wielu osób potrzebujących. Razem tworzymy piękny przykład solidarności i wsparcia!
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i pomogli uczynić tę akcję wyjątkową! ❤🫶🩷 #caritaspolska #TakPomagam