Link do dokumentu w formacie word

Szanowni Rodzice.

Wasze dziecko przekroczy od września próg  naszej szkoły. Będzie już uczniem klasy 1. Rodzicu  nie odkładaj na ostatni moment ważnych spraw.

Tłumacz dziecku, jak ma się zachowywać w szkole.

Trzeba uświadomić dziecku, że w szkole należy słuchać poleceń nauczyciela –tak jak rodziców w domu oraz darzyć szacunkiem starszych i inne dzieci.

Przygotuj z dzieckiem wyprawkę koniecznie w czasie wakacji –zakup przyborów szkolnych może być doskonałą zabawą.

WYPRAWKA UCZNIA KLASY I

• Zeszyt 16 kartkowy do korespondencji z Rodzicami
  • Zeszyt w trzy linie  4 szt. w cienkie linie [czerwone i niebieskie] lub wyraźnie zaznaczone grube i cienkie linie ( wszystkie podpisane)
  • Zeszyt w kratkę – 4 szt.( podpisane)
  • Piórnik z wyposażeniem, a w nim: linijka, dobrze tnące nożyczki, gumka, temperówka, kredki ołówkowe 1 op., ołówek miękki (B) – 2szt, pióro na późniejszy czas.
  • Blok techniczny biały i kolorowy (A4 ) po 1szt.
  • Blok rysunkowy biały i kolorowy (A4 ) po 1szt.
  • Teczka papierowa 1 szt.
  • Farby plakatowe(pędzelki: cienki i gruby, kubek)
  • Plastelina – 1 szt.
  • Bibuła 2 dowolnie wybrane przez siebie kolory
  • Zeszyt papierów kolorowych zwykłych i samoprzylepnych - po 1szt.
  • Kredki świecowe Bambino – 1 op.
  • Klej w sztyfcie – 3 szt.
  • Kostka do gry
  • Przybory do kreatywnych prac plastycznych :ruchome oczka, piórka, kuleczki, wstążki, cykiny.
  • Strój gimnastyczny: granatowe spodenki, biała koszulka, buty sportowe na białej podeszwie, getry na chłodniejsze dni, worek podpisany
  • obuwie na zmianę + worek ( podpisany)
  • Strój galowy: granatowe (czarne) spodnie/spódniczka, biała koszula (bluzka) na rozpoczęcie roku i inne uroczystości szkolne, (przypominamy –jeans nie jest strojem galowym).