Zwycięzcy zostali ocenieni na poziomie klasy, do której uczęszczają. I tak na poziomie klas I zwycięzcami okazali się : I miejsce - Kacper z kl. I b, II miejsce - Michalina z klasy I c, III miejsce - Martyna z klasy I a. Dziękuję za udział uczniom z klasy I a - Kamilowi i Piotrowi oraz uczniom z klasy I c -Jakubowi, Sofii i Oliwii.

Na poziomie klas II: I miejsce - Olga z klasy II a, II miejsce - Julia z klasy II a, III miejsce - Oliwia z klasy II a. Dziękuję za udział Weronice i Kaspianowi z klasy II a.

Na poziomie klasy III zwycięzcami są: I miejsce - Antonina, II miejsce  - Marysia, III miejsce Michał z klasy III a. Dziękuję za udział Alicji z klasy III a.

Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, pięknie czytali oraz  przebrali się lub przygotowali rekwizyty to czytanych fragmentów książek. Organizator, Grażyna Dauksza.