Kolejna Debata Oksfordzka przed nami. Tym razem wspólnie z SP57 i ZSS nr 2, będziemy dyskutować "Jak odnaleźć człowieka w człowieku". W naszej szkole marszałkiem debaty będzie Pani Urszula Łuszcz, sekretarzem Pani Justyna Galant. Wspomoże nas Samorząd Szkolny z Opiekunami Panią Aleksandrą Krajewską i Panią Barbarą Skulską. Do debaty zaprosiliśmy również Przedstawicieli środowiska lokalnego, Studentów gdańskich uczelni. Zaczniemy w jednym czasie, w trzech szkołach jednocześnie. II etap debaty będzie przebiegał online. Dzisiaj kolejne spotkanie organizacyjne. Wspólnie z pedagogiem szkolnym Panią Urszulą Łuszcz i Dyrektorami szkół biorących udział w debacie przygotowaliśmy szczegółowy schemat debaty. Przed nami próba połączenia online. Społeczności szkolne pozdrawiamy.