Drodzy Rodzice i Uczniowie,

W naszej szkole realizujemy od września 2019 r. projekt innowacji pedagogicznej "Smacznie, zdrowo, kolorowo - niech zdrowe odżywianie Twoim nawykiem się stanie". Pani Aleksandra Duczek jest koordynatorem projektu i jego współautorem. W jego realizacji bardzo pomagają nam inni Nauczyciele oraz nasza Pani Joanna, intendentka szkoły. Od marca wspólnie z Panią Sylwią pracują nad kreatywnym i zdrowym jadłospisem dla dzieci. Prace trwają i kulinarnej mocy nabierają:) Od jutra otwieramy na stronie internetowej szkoły nową zakładkę "Zielona kuchnia", w której będziemy zamieszczać kreatywne, smaczne i zdrowe przepisy kulinarne, pomysły na przekąski do szkoły ... To od jutra:)

Co dzisiaj? Dzisiaj mamy dla WAS niespodziankę:)
Dawno, dawno temu ...
Do baśniowej krainy zaprasza nas Pani Asia. Będzie zdrowo, bajecznie, kolorowo - zapraszamy do obejrzenia filmiku. Dziękujemy Pani Asi i gratulujemy pomysłu.

Jutro zostanie również ogłoszony konkurs z nagrodami dla rodzin.

Link do odcinka nr 1: https://drive.google.com/file/d/1hB3N2KS3huQOBokhYRV8JwU7Mb5Sf9T5/view?usp=sharing