Smacznie, zdrowo, kolorowo – cz.2

Choć za oknem nie ma słońca życzymy WAM pięknego dnia i zapraszamy do obejrzenia 2 odcinka z serii "Zielona kuchnia". Dziękujemy Pani Joannie za przygotowanie dla Was zdrowej niespodzianki. Na co dzień w szkole Pani Joanna dba o to, żebyście odżywiali się zdrowo, smacznie i kolorowo. Teraz też, zobaczcie sami. Wczoraj była bajka, a dzisiaj?
Zapraszamy!

W dniu dzisiejszym jak już pisaliśmy wcześniej, zostanie ogłoszony konkurs rodzinny z nagrodami. Więcej informacji po godzinie 16.00.

Przypominamy, że na stronie szkoły już dzisiaj zakładamy folder: "Smacznie zdrowo, kolorowo - niech zdrowe odżywianie naszym nawykiem się stanie". Będziemy zamieszczać tam jadłospisy na każdy dzień w szkole, ciekawostki żywieniowe, pomysły na zdrowe przekąski, tutoriale kulinarne, przepisy ... Koordynatorkami są Pani Joanna Grzenia - Intendentka szkolna i Pani Aleksandra Duczek Nauczycielka - współautorka, realizatorka i koordynatorka projektu innowacji pedagogicznej w szkole.

Link do odcinka nr 2: https://drive.google.com/file/d/1dy5I_AbxkfOsnSkeKt-iZIodxTLcUv-S/view?usp=sharing