29 stycznia 2019

DYSKOTEKA SZKOLNA

5.02.2019

GODZINA: 17.00-19.00

• Organizatorem imprezy za zgodą dyrektora są opiekunowie Samorządu Uczniowskiego : Krajewska Aleksandra, Szewczyk Roksana, Jarosław Miś oraz Piotr Bednarczyk.
  • Opiekunami dyskoteki szkolnej są wychowawcy klas Karol Zymkowski, Jolanta Królikowska, Iwona Uba, Violetta Cielebańska, Urszula Łuszcz, Justyna Galant, Barbara Antonowicz, Joanna Kozłowska oraz w/w organizatorzy.
  • Wejście na dyskotekę szkolną jest bezpłatne. „Do grającej szafy grosik wrzuć” – zbieramy na działania Samorządu Uczniowskiego. Każdy grosz się liczy. Przy dyżurce będzie wystawiona puszka  na dar z serduszka. Uzbieraną kwotę przeznaczymy na działania Samorządu Uczniowskiego.
  • Podczas dyskoteki szkolnej odbędą się zabawy taneczne, zabawy grupowe  i konkursy ruchowe.

Dyskoteka szkolna odbędzie się 5.02.2019 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 69 w godzinach 17.00-19.00.

Rodzic zobowiązany jest do podpisania zgody na uczestnictwo ucznia w Imprezie – Dyskoteka Szkolna. Bez zgody uczniowie nie zostaną wpuszczeni na dyskotekę.

Drzwi od szkoły w tym czasie będą zamknięte. Prosimy o punktualność. W przypadku spóźnienia prosimy dzwonić.