DRODZY RODZICE!
Dziękujemy za dobre myśli i kciuki💚Przekazujemy dobre wieści😉
Zapraszamy do rekrutacji uzupełniającej i zapisu do naszego oddziału przedszkolnego (oddział ogólnodostępny), w którym będzie realizowana innowacja pedagogiczna w języku angielskim. Rekrutacja będzie możliwa w systemie elektronicznym uzupełniającym od dnia 20 do 24.05.2024 r. Zgodnie z regulaminem rekrutacji, w terminie uzupełniającym, możecie Państwo dokonać ostatecznego wyboru. Serdecznie zapraszamy!
Od dnia 20.03.2024 r. do dnia 29.03.2024 r. zapraszamy również do zapisu stacjonarnego do oddziału przedszkolnego specjalnego, dla dzieci w spektrum autyzmu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie szkoły w dniu jutrzejszym. Na stronie zamieścimy Państwu zasady naboru do oddziału specjalnego, w ramach prowadzonego eksperymentu pedagogicznego za zgodą MEN w oddziale przedszkolnym.